VCELL POWER on ammattimainen 3.2v 3000mAh 9.60Wh IFR26650 LiFePo4 akkuvalmistaja Kiinassa. Tuotamme erilaisia litiumrautafosfaattiakkuja, kuten IFR18650, IFR32700..... ja voimme räätälöidä akkupaketteja. Kilpailukykyiset hinnat, 2 vuoden takuu. Luotettu valinta, yhteistyön alku!
VCELL POWER 3.2v 3000mAh 9.60Wh IFR26650 LiFePo4-akku tukee yli 2500 käyttöjaksoa ja nopeaa purkautumiskykyä. Laaja käyttölämpötila, vakaa suorituskyky. Ei muistiefektiä, lataa ja käytä milloin tahansa. 3.2v 3000mAh 9.60Wh IFR26650 LiFePo4 akku ei sisällä raskasmetalleja, kuten lyijyä ja kadmiumia, ympäristöystävällinen.
| Akun tyyppi | LiFePO4-akku |
| Malli | IFR26650 |
| Nimellisjännite | 3,2V |
| Nimellinen kapasiteetti | 3000mAh |
| Latauksen katkaisujännite | 3,65V |
| Purkauksen katkaisujännite | 2.0V |
| Vakiolatausvirta | 0,2C |
| Suurin latausvirta | 1,0 C |
| Vakiopurkausvirta | 0,2C |
| Suurin jatkuva purkausvirta | 3,0 C |
| Huippupurkausvirta | 5,0 C(<3S) |
| Latauslämpötila | 0 ~ 55 ℃ |
| Purkauslämpötila | -20-65 ℃ |
| Paino | Noin 84 g |
| Cycle Life | >2500 kertaa |
| Koko (D*K) | 26,5 * 65,5 mm Max |
1.VCELL POWER 3.2v 3000mAh 9.60Wh IFR26650 LiFePo4 akku, alhainen sisäinen vastus, vähentää energiahäviöitä, tukee suurta virranpurkausta
2.Matala sisäinen vastus, pienempi energiahäviö, tukee suurta virranpurkausta
3. Alhainen itsepurkautumisnopeus, vakaa pitkän aikavälin varastointikyky
4. Laaja työlämpötila-alue
5.VCELL POWER 3.2v 3000mAh 9.60Wh IFR26650 LiFePo4 akkua käytetään laajalti sähkökolmipyörissä, golfkärryissä, sähköpyörätuoleissa, aurinkokatuvaloissa, kotitalouksien energiavarastoissa, sähkötyökaluissa, UPS:issa, lääketieteellisissä laitteissa, kaivoslampuissa, hätälaitteissa, ajoneuvojen akkupakkauksissa.
1.VCELL VIRTA 3.2v 3000mAh 9.60Wh IFR26650 LiFePo4 akku vakaalla suorituskyvyllä. Ota turvallinen ja vakaa litiumrautafosfaatti positiivisena elektrodimateriaalina, eliminoi räjähdysvaara, tee elämästäsi turvallisempaa ja huolehdi vähemmän.
2. Tehokkaampi. Vahva ja vakaa sähkösydämen virtalähteen vakaus, estää tehokkaasti sähkölaitteiden epävakaat virtavauriot ja parantaa energiatehokkuutta.