VCELL POWER on ammattimainen 3,2 V 5000 mAh IFR32650 LiFePO4 -akkujen valmistaja Kiinassa. Tuotamme erilaisia litiumrautafosfaattiakkuja, kuten IFR18650, IFR26650..... ja voimme räätälöidä akkupaketteja. Kilpailukykyiset hinnat, 2 vuoden takuu.
VCELL POWER korkealaatuinen 3,2 V 5000 mAh IFR32650 LiFePO4 -akku käyttää erityistä rakennesuunnittelua, joka sisältää ilmausputkilaitteen ja varoventtiilin. Kun sisäinen paine saavuttaa kriittisen arvon, varoventtiili avautuu automaattisesti ja poistaa kaasun räjähdysvaaran estämiseksi. Jopa äärimmäisissä olosuhteissa, kuten puhkaisu ja suulakepuristus, vain pieni osa palamisesta tapahtuu, eikä räjähdystä tapahdu. Sylinterimäinen rakenne, yhden LiFePO4-kennon suuri kapasiteetti on 5000 mAh, ja se tukee joustavaa ryhmittelyä sarjaan ja rinnan. Ei muistiefektiä, helppokäyttöinen. Ja syklin käyttöikä on yli 2000 kertaa, mikä ylittää huomattavasti kolmikomponenttiset litiumioniakut ja lyijyakut
| Akun tyyppi | LiFePO4-akku |
| Malli | IFR32650 |
| Nimellisjännite | 3,2V |
| Nimellinen kapasiteetti | 5000mAh |
| Latauksen katkaisujännite | 3,65V |
| Purkauksen katkaisujännite | 2.0V |
| Vakiolatausvirta | 0,2C |
| Suurin latausvirta | 1,0 C |
| Vakiopurkausvirta | 0,2C |
| Suurin jatkuva purkausvirta | 3,0 C |
| Huippupurkausvirta | 5,0 C(<3S) |
| Latauslämpötila | 0 ~ 55 ℃ |
| Purkauslämpötila | -20-65 ℃ |
| Paino | 89 g noin |
| Cycle Life | >2500 kertaa |
| Koko (D*K) | 32,5 * 65,5 mm Max |
1.VCELL-TEHO 3,2V 5000mAh IFR32650 LiFePO4 Akku, alhainen sisäinen vastus, vähentää energiahävikkiä, tukee suurta virtapurkausta
2.Matala sisäinen vastus, pienempi energiahäviö, tukee suurta virranpurkausta
3. Alhainen itsepurkautumisnopeus, vakaa pitkän aikavälin varastointikyky
4. Laaja työlämpötila-alue
5. Saasteeton, ympäristöystävällinen
6.VCELL POWER 3.2V 5000mAh IFR32650 LiFePO4 Battery on hyvä valinta sähkökolmipyöriin, golfkärryihin, sähköpyörätuoleihin, aurinkokatuvaloihin, kotitalouksien energiavarastoihin, sähkötyökaluihin, UPS:iin, lääketieteellisiin laitteisiin, kaivoslamppuihin, hätävarusteisiin, ajoneuvojen akkuihin.
1.VCELL VIRTA 3.2V 5000mAh IFR32650 LiFePO4 Akku vakaalla suorituskyvyllä. Ota turvallinen ja vakaa litiumrautafosfaatti positiivisena elektrodimateriaalina, eliminoi räjähdysvaara, tee elämästäsi turvallisempaa ja huolehdi vähemmän.
2. Tehokkaampi. Vahva ja vakaa sähkösydämen virtalähteen vakaus, estää tehokkaasti sähkölaitteiden epävakaat virtavauriot ja parantaa energiatehokkuutta.